11:08 / 23.08.2017

IZBA PRZEMYSŁOWO-HANDLOWA ZIEMI RADOMSKIEJ

© Adam Dziedzic

Łukasz Białczak - W czerwcu 2016 r. podczas Walnego Zgromadzenia Sprawozdawczo-Wyborczego na Prezesa Izby został wybrany Łukasz Białczak.

IZBA PRZEMYSŁOWO HANDLOWA ZIEMI RADOMSKIEJ zrzesza około 120 firm, wśród których znajdują się zarówno duże, średnie jak i małe przedsiębiorstwa.
Działa od 1991 roku.
Działalność Izby odznacza się dużą dynamiką i podejmowaniem licznych inicjatyw mających na celu poszerzenie oferty usług dla biznesu, propagowanie i wspieranie przedsiębiorczości oraz promowanie Radomia i regionu radomskiego. Obecnie najważniejszym wyzwaniem jest podjęcie działań mających na celu integrację środowiska gospodarczego w celu sprostania wymogom stawianym przez Unię Europejską.
Systematycznie dołączają do nas nowe firmy, by razem budować lepszy, bardziej dynamiczny biznes w Radomiu i okolicach. Działania networkingowe oraz partnerstwo międzynarodowe Izby i innych organizacji biznesowych, stwarza szerokie spektrum możliwości rozwoju przedsiębiorczości.

Obiektywnie.info.pl prezentuje działania IZBY PRZEMYSŁOWO HANDLOWEJ ZIEMI RADOMSKIEJ przypominając artykuły umieszczone na naszym portalu.
ZAPRASZAMY do zapoznania się z artykułami i obejrzenia fotorelacji

Zobacz inne Artykuły w tej kategorii


PIEKARNIA WACYN
PIEKARNIA WACYN

19:10 / 17.10.2017

BUSINESS CENTRE CLUB - LOŻA RADOMSKA
CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO I USTAWICZNEGO
NOBLE BRAND -  Budujemy marki oparte na wartościach - www.noblebrand.pl
MB - GOSPODARSTWO SADOWNICZE
MB - GOSPODARSTWO SADOWNICZE

10:08 / 13.08.2016


PREZENTUJEMY
business-centre-club---loa-radomska
MEDYK
PIEKARNIA WACYN
test
test21
KALENDARIUM