16:11 / 18.11.2018

IP-H Ziemi Radomskiej była organizatorem Konferencji Think Outside The BOX.

©Obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic

W dniu 16 listopada 2018r w Sali Kongresowej im. K. Penderewskiego w Zespole Szkół Muzycznych w Radomiu odbyła się na Konferencja Think Outside The BOX.
Organizator Izba Przemysłowo-Handlowa Ziemi Radomskiej.
Konferencję poprowadziła Katarzyna Wielocha - Trener Biznesu, Wice Prezes Izby Przemysłowo Handlowej, która przywitała zaproszonych gości i przedstawiła program konferencji.
Katarzyna Wielocha 

©Obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic

Następnie Michał Siwarga - Ekspert branży edukacyjnej reprezentujący Elab Poland - merytorycznie o edukacji za granicą mówił o aplikacji na studia za granicą, o pomocy aplikantom spełnić marzenia o międzynarodowej edukacji. Wspomniał o trendach na rynku pracy i o kierunkach, które warto studiować za granicą. Pokazał jakie są te zawody przyszłości, jak zabrać się za wybór swojej drogi życiowej.

Po nim wystąpiła Monika Podsiadło - Nauczyciel, doradca metodyczny, koordynator projektów międzynarodowych opowiedziała o arternatywnej aplikacji dla osób nie udających się na studia zagraniczne Erasmus podając kilka faktów o programie, o rekrutacji oraz dlaczego warto.

Katarzyna Boguslawska - adwokat, partner w kancelarii w Londyńskim city, przyjechała na konferencję z Londynu (radomianka) przedstawiła o szansach jakie daje Wielka Brytania dzisiaj i po Brexicie. Mówiła, że nasz system nauczania jest dobry i że polscy studenci są w Wielkiej Brytani bardzo szanowani.

Po niej Ela Garlacz-Janicka - seksuolog, terapeuta par, prowadząca własną praktykę psychologiczno - seksuologiczną omówiła temat z wiązany z rozwojem psychoseksualnym młodzieży przekazała o pornografii, o uzależnieniu, o tożsamości, która teraz się tworzy. O orientacji, która wytworzyła się już w życiu płodowym. O tym jak to wpływa na ich decyzje i zaniechania.

Natomiast GrażynaWieczorska - Dyrektor Banku BANK PKO SA przedstawiła informację o produktach banku.

Wojtek Owczarek - perkusista z Zespół IRA perkusista (4 złote płyty, 2 platynowe i 15 płyt) wspomniał o swoich marzeniach, zachęcał do zmaterializowania swojej pasji. 

©Obiektywnie.info.pl / Adam Dziedzic

Dorota Cebartowska i Iwona Polkowska - Certyfikowany coach John axwel Team, Global Youth Initiative, Sometimes you win, sometimes you learn poruszyły temat "Czasami wygrywasz, czasami się uczysz",
Certifikowane warsztaty The john Maxwell team.


Adam Dziedzic


PREZENTUJEMY
business-centre-club---loa-radomska
MEDYK
PIEKARNIA WACYN
test
test21
KALENDARIUM